RSS Haberler

Kurumsal Eğitimler

Bilişim teknolojilerinin yaygınlaşmasının etkisiyle kurumlarda bu alanda uzman personele duyulan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır.

Personel kendi alanı üzerinde uzmanlaşsa bile bilişim teknolojilerini verimli kullanamadığı sürece zaman ve iş kaybına neden olacaktır. Kurumlar zaman ve iş gücü kaybını minumuma indirmek için personellerini her alanda ve her zaman geliştirmek için çözümler aramaktadır. İşte bu nedenlerle Professional Minds, kurumsal ihtiyaçların giderilmesinde şirketlere yönelik esnek programları ile önemli bir rol oynamayı hedeflemektedir.

Eğitim hizmetleri broşürünü bilgisayarınıza indirmek için tıklayınız.
Toplantı ve Eğitim Salonlarının resimlerini görmek için  tıklayınız.

Eğitim Hizmetleri

Bilişim teknolojilerinin hızlı gelişimi ve kullanımının yaygınlaşması, kurumların teknolojiyi en etkin ve en verimli şekilde kullanarak rekabet gücünü artırmalarını zorunlu hale getirmiştir.

İşte bu nedenle Professional Minds personelinizin kişisel gelişimleriyle beraber, profesyonel iş yaşamlarında onları bir adım öne çıkararak zaman ve iş gücü kaybını minumuma indirmeyi hedef alan özel içerikli ve esnek eğitim programları ile sizlere destek vermektedir.

Table CountSmall Business Solution

HORECA
Hotel / Restaurant / Café yiyecek alışkanlıkları Araştırma ve Anket çözümleri

İşe AlımFull Business Solution

İşe Alım Süreciniz
Doğru adaya ulaşabilmenin en hızlı ve kolay yolu. Pozisyona uygun aday seçim sistemi.

Esnek MenfaatHome Business Solution

Çalışanların farklı
ihtiyaçları doğrutusunda, esnek menfaatlar ve çalışma olanakları takip sistemidir.